П`ятниця
14.05.2021
13:56
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Ясла-садок 68
Головна Реєстрація Вхід
Правила прийому та перебування дітей в закладі »
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шановні батьки!

Правила прийому та перебування дітей в Херсонському яслах-садку №68

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником протягом календарного року згідно черги електронної реєстрації, на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження (підстава: Статут ясел-садка). Під час прийому дитини до закладу дошкільної освіти керівник зобов'язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, зі Статутом закладу дошкільної освіти, іншими документами, що регламентують його діяльність. За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, реабілітації, на час відпустки батьків або осіб, що їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів) (підстатва: Статут ясел-садка)

Відрахування дитини з дошкільного закладу може здійснюватись:

  • За бажанням батьків або осіб, що їх замінюють;
  • На підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що включає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти даного типу;
  • У разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація ЗДО повинна письмово повідомити батьків про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів (підстава: Закон України «Про дошкільну освіту»)

Харчування дітей у закладі дошкільної освіти та його кратність залежить від режиму роботи закладу і є трьохразовим: сніданок, обід, вечеря. Зі щоденним меню Вашої дитини можете ознайомитися в куточках для батьків кожної вікової групи та в групах в соціальній мережі Viber

Батьки зобов'язані:

Вносити встановлену плату за утримання дитини в навчальному закладі до 10 числа поточного місяця (рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради (від 20.08.2019 № 302). Своєчасно вносити платню за надання додаткових освітніх послуг (Договір). Віддавати і забирати дитину безпосередньо у вихователя, і обов'язково особисто, не передовіряти її неповнолітнім особам (інструкція з безпеки життєдіяльності дітей). Приводити дитину здоровою, чисто вдягненою, охайною, у відповідності до санітарно-гігієнічних правил (СанПІН від 29.05.2013 року), вчасно – до 8.00 (правила внутрішнього розпорядку ясел-садка). Своєчасно оповіщати вихователів про причину відсутності дитини у закладі (статут ясел-садка). У разі відсутності дитини більше 3-х днів надати довідку від лікаря про медичне обстеження і можливість відвідування нею дитячого колективу (статут ясел-садка).

Батьки мають право:

Вносити пропозиції щодо роботи з дітьми, організації додаткових освітніх послуг; Заслуховувати звіти керівника про роботу закладу дошкільної освіти.

Відвідування дитиною ясел-садка не звільняє сім'ю від обов'язку виховувати, розвивати й навчати її в родинному колі. Нести відповідальність за розвиток, виховання і навчання дітей, збереження їхнього здоров'я, людської гідності.

Вхід на сайт

Пошук